2- پيامبر اکرم(صلی الله عليه و اله): أَرْبَعٌ مَنْ كُنَّ فِيهِ نَشَرَ اَللَّهُ عَلَيْهِ كَنَفَهُ وَ أَدْخَلَهُ اَلْجَنَّةَ فِي رَحْمَتِهِ حُسْنُ خُلُقٍ يَعِيشُ بِهِ فِي اَلنَّاسِ وَ رِفْقٌ بِالْمَكْرُوبِ وَ شَفَقَةٌ عَلَى اَلْوَالِدَيْنِ وَ إِحْسَانٌ إِلَى اَلْمَمْلُوكِ. رسول خدا(ص)فرمود: چهار خصلت است كه در هر كس باشد خداوند سايه حمايت خود را بر او افكند و در سايه رحمت خود او را به بهشت برد؛ اخلاق خوشي كه با آن در اجتماع زندگي كند و مدارا با مصيبت زده و مهرباني بر پدر و مادر و نيكي بر بنده زر خريد خود. (منبع : الخصال، ج 2، ص 225)


 

وضعیت حجاب در جامعه امروز ایران

اصلاً اینکه از پدیده‌ی بی‌حجابی عکس می‌گیرند یا به طور خاص در شهر مورد توجه قرار می‌گیرد، خود نشان‌دهنده‌ی این است که یک پدیده‌ی نادر است. اگر قرار بود بی‌حجابی، یک پدیده‌ی حاکم باشد دیگر مورد توجه قرار نمی‌گرفت.

مشاهده متن کامل

 

دوگانه «تکلیف» و «نتیجه»

مقروض‌ ترین و گرفتارترین دولت‌های دنیا

نابودی ظالم سنتی قرآنی است

تصمیم های بزرگ مدیران؛ راه تحقق تولید ملی

هشت پرسش از رهبر انقلاب

علل کلان و خُرد بدحجابی در جامعه ایران

نماهنگ | سردار رو سفید

  • بازدید از خوابگاه های پسران
    مسئول نهاد رهبری دانشگاه و معاون فرهنگی و دانشجویی شبانه از خوابگاه های بوستان یک و سه پسران بازدید کردند.

  • همایش و کارگاه استانی سلامت معنوی
    به همت دفتر هم اندیشی استادان و نخبگان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و معاونت آموزشی و با همکاری ستاد اقامه نماز استان همایش و کارگاه استانی سلامت معنوی در دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد.

  • رونمایی از پوستر همایش سیمای سلامت از منظر بیانیه گام دوم انقلاب
    با حضور مسئولین دانشگاه علوم پزشکی ایلام، مراسم رونمایی از پوستر همایش "سیمای سلامت از منظر بیانیه گام دوم انقلاب" که به ابتکار معاونت فرهنگی و دانشجویی برگزار می‌شود در دفتر ریاست دانشگاه انجام شد.

   

 

صفحه مورد نظر در حال بازسازی است

تمام حقوق این سایت متعلق به دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ایلام می باشد.

دوشنبه ٣١ تير ١٣٩٨